Projekti školske knjižnice

Autor: Jelena Hasanac, 4. 5. 2017.

Međuškolski književni kviz

Na Međuškolskom književnom kvizu, održanom povodom Međunarodnog dana dječje knjige u Bjelovaru, učenice 5. razreda: Antonia Pranjić, Klara Ibrahimpašić i Sara Đeri osvojile su prvo mjesto.

Nakon održanog kviza, učenici su prisustvovali Književnom susretu sa Sanjom Pilić.

Čitajmo zajedno- čitajmo naglas: zaboravljene knjige

U istraživačkom projektu „ Čitajmo zajedno- čitajmo naglas: zaboravljene knjige“  učenici 4. razreda matične i područne škole predstavili su se kroz plakat i recitaciju u kinu Tuškanac u Zagrebu.

Čitanjem do zvijezda

Na Županijskom natjecanju u znanju i kreativnosti učenici Teo Pazdrijan, Patricia Pelikan i Dario Vuk osvojili su 3. mjesto te ih je samo bod dijelio od plasmana na Državnu razinu natjecanja.  Natjecanje se održalo u Đulovcu te su na njemu sudjelovali učenici od 6.-8. razreda.

Projekti školske knjižnice

Autor: Jelena Hasanac, 4. 5. 2017.

Međuškolski književni kviz

Čitajmo zajedno- čitajmo naglas: zaboravljene knjige

Čitanjem do zvijezda

« Svibanj 2018 »