Božićna priredba u MŠ
Autor: Mateja Ištok, 22. 12. 2016.

Dana 15. prosinca 2016. godine, održana je povodom nadolazećih blagdana preredba u holu Matične škole.

Hol su prigodno uredili učenici predmetne nastave s učiteljem likovne kulture Zdravkom Damjanovićem te učenici razredne nastave s učiteljicama.

Program su vodili učenici četvrtoga razreda Lucija Čukman i Florijan Poslon.

Nastupali  su svi učenici razredne nastave pod vodstvom učiteljica, zbor i orkestar predmetne nastave pod vodstvom učiteljice glazbene kulture Ksenije Zimet. Učenici dodatne nastave iz njemačkoga jezika izveli su pjesmu pod vodstvom učiteljice njemačkoga jezika Marijane Sušilović, a učenici predmetne nastave predstavili su se scenskom igrom pod vodstvom učiteljice hrvatskoga jezika Gordane Ščrbačić.

Na kraju se okupljenima prigodnim riječima obratio i ravnatelj te su učenicima i mlađoj djeci podijeljeni slatkiši.

Priloženi dokumenti:
P1070644.JPG (4.80 MB)

Božićna priredba u MŠ
Autor: Mateja Ištok, 22. 12. 2016.

Program su vodili učenici četvrtoga razreda Lucija Čukman i Florijan Poslon.

Priloženi dokumenti:
P1070644.JPG (4.80 MB)