Završeno putovanje knjižnične naprtnjače iz projekta „Čitamo mi, u obitelji svi“ u obiteljima učenika 3. i 4. razreda Područne škole
Autor: Martina Pavičić Barberić, 12. 1. 2016.

Došao je kraj ovogodišnjem putovanju knjižnične naprtnjače iz projekta „Čitamo mi, u obitelji svi“ u obiteljima učenika 3. i 4. razreda Područne škole.  Boravila je u 8 obitelji te im donosila radost i veselje u zajedničkom druženju i čitanju osam knjiga iz različitih područja kupljenih baš za ovaj projekt.

Osim zajedničkog čitanja, druženja i razgovora, bilo je tu i glume.

Također su svi napisali svoj dojam, a skoro svi su mu još pridružili i pjesmu ili sliku.

Svi su hrabro, spremno i uspješno pred cijelim razredom predstavili svoj doživljaj projekta.

Na kraju projekta, možemo iskazati svestrano zadovoljstvo i ovogodišnjom provedbom u Područnoj školi, a fotografija nasmijanih lica učenika nakon projekta govore više nego tisuću riječi.

Knjižnična naprtnjača je završila svoje putovanje u Područnoj školi, ali to nije kraj njenog putovanja, koje se nastavlja u obiteljima 3. razreda Matične škole.

Autor: Martina Pavičić Barberić, 12. 1. 2016.

Osim zajedničkog čitanja, druženja i razgovora, bilo je tu i glume.