Nastavak ovogodišnjeg putovanja knjižnične naprtnjače iz projekta "Čitamo mi, u obitelji svi" u obiteljima učenika 3. razreda Matične škole
Autor: Martina Pavičić Barberić, 12. 1. 2016.

Ovogodišnje putovanje knjižnične naprtnjače završilo je u u obiteljima učenika  3. i. 4. razreda Područne škole, ali nije prestalo, već se nastavlja u obiteljima učenika 3. razreda Matične škole od 14. siječnja 2015. Knjižničarka Martina Pavičić Barberić i učiteljica Karolina Mraka Jandrilović objasnile su učenicima kada dobivaju naprtnjaču, a kada je vraćaju, pokazale i ukratko prikazale knjige iz naprtnjače te objasnile što se od njih i njihovih obitelji očekuje.  Učenici su postavili korisna pitanja, a prva učenica će dobiti naprtnjaču u četvrtak.

Knjižničarka odlazi na bolovanje u trudnoći, pa je zadnji dan odlučila uvesti učenike u projekt, kako bi se mogao nastaviti provoditi najprije uz vodstvo učiteljice, koja će preuzeti ulogu knjižničarke, dok se nova knjižničarka Anita Kalađija Palić ne uhoda u projekt.

U prilogu se nalaze dokumenti sa uputama i očekivanim aktivnostima u projektu te naslovi knjiga uz naslovnice iz ovogodišnje naprtnjače.

Želimo ugodno provođenje vremena na malo drugačiji način.

Veselimo se doživljajima  čitanja, razgovora o pročitanome i igre zajednički  u obitelji te lijepim dojmovima.

Priloženi dokumenti:
CMUOS_aktivnost.doc (108.50 KB)
CMUOS_knjige_15_16.doc (1.02 MB)

Autor: Martina Pavičić Barberić, 12. 1. 2016.

Želimo ugodno provođenje vremena na malo drugačiji način.

Priloženi dokumenti:
CMUOS_aktivnost.doc (108.50 KB)