Početak ovogodišnjeg putovanja knjižnične naprtnjače iz projekta "Čitamo mi, u obitelji svi" u obiteljima učenika 3. i. 4. razreda Područne škole
Autor: Martina Pavičić Barberić, 10. 11. 2015.

Ovogodišnje putovanje knjižnične naprtnjače započelo je u u obiteljima učenika  3. i. 4. razreda Područne škole 5. studenoga 2015. Knjižničarka Martina Pavičić Barberić i učitelj Zdravko Ređep  objasnili su učenicima kada dobivaju naprtnjaču, a kada je vraćaju, pokazali i ukratko prikazali knjige iz naprtnjače te objasnili što se od njih i njihovih obitelji očekuje.  Učenici su postavili korisna pitanja, a onda je prvi učenik dobio naprtnjaču.

U prilogu se nalaze dokumenti sa uputama i očekivanim aktivnostima u projektu te naslovi knjiga uz naslovnice iz ovogodišnje naprtnjače.

Želimo ugodno provođenje vremena na malo drugačiji način.

Veselimo se doživljajima  čitanja, razgovora o pročitanome i igre zajednički  u obitelji te lijepim dojmovima.

Priloženi dokumenti:
CMUOS_aktivnost.doc (108.50 KB)
CMUOS_knjige_15_16.doc (1.02 MB)

Autor: Martina Pavičić Barberić, 10. 11. 2015.

Želimo ugodno provođenje vremena na malo drugačiji način.

Priloženi dokumenti:
CMUOS_aktivnost.doc (108.50 KB)