Projekt Ruksak (pun) kulture za učenike razredne nastave Matične i Područne škole
Autor: Martina Pavičić Barberić, 12. 5. 2015.

Plesna predstava i radionica Tri skockana praščića Plesnog centra Tala gostovala je u našoj školi u sklopu projekta  Ruksak (pun) kulture u suradnji MZOS-a i Ministarstva kulture za učenike razredne nastave Matične i Područne škole 7. svibnja 2015.

Projekt se provodi drugu godinu u dislociranim školama Hrvatske nakon dobivenog natječaja što smo mi ove godine postigli i na čemu smo zahvalni jer su se učenici odlično zabavili, nasmijali, mnogo toga naučili, doživjeli plesni pristup što je za njih potpuno novo te aktivno sudjelovali tijekom predstave i radionice, a i učitelji su motivirani za nove i to plesne oblike rada s učenicima.

Nadamo se kako ćemo ponovno sudjelovati u projektu ili nekim drugim načinom na sličnim predstavama ili radionicama istog ili nekih sličnih sadržaja i izvedbi.

Fotografije možete pogledati u fotogaleriji.

Autor: Martina Pavičić Barberić, 12. 5. 2015.

Fotografije možete pogledati u fotogaleriji.