Završeno putovanje knjižnične naprtnjače iz projekta „Čitamo mi, u obitelji svi“ u obiteljima učenika 3. razreda Matične škole
Autor: Martina Pavičić Barberić, 19. 3. 2015.

17. ožujka 2015. došao je kraj ovogodišnjem putovanju knjižnične naprtnjače iz projekta „Čitamo mi, u obitelji svi“ u obiteljima učenika 3. razreda Matične škole.  Boravila je u 13 obitelji te im donosila radost i veselje u zajedničkom druženju i čitanju osam knjiga iz različitih područja kupljenih baš za ovaj projekt.

Osim zajedničkog čitanja, druženja i razgovora,  igrali su se papirom i izrađivali različite oblike te je svatko odabrao i iskušao neku aktivnost nakon čitanja.

Također su svi napisali svoj dojam, a mnogi mu pridružili i pjesmu ili sliku.

Svi su hrabro i spremno pred cijelim razredom predstavili svoj doživljaj projekta.

Na kraju projekta, možemo iskazati svestrano zadovoljstvo i ovogodišnjom provedbom, a fotografija s učenicima i njihovim radovima nakon projekta te nasmijana lica govore više nego tisuću riječi.

Autor: Martina Pavičić Barberić, 19. 3. 2015.

Također su svi napisali svoj dojam, a mnogi mu pridružili i pjesmu ili sliku.