Božićna priredba u MŠ
Autor: Martina Pavičić Barberić, 16. 12. 2014.

Prigodna priredba povodom Božića održana je 15. prosinca 2014. u holu Matične škole.

Hol su prigodno uredili učenici predmetne nastave sa učiteljem likovne kulture Zdravkom Damjanovićem te učenici razredne nastave sa učiteljicama.

Program su vodile učenice Katarina Kosar i Marcela Lozančić.

Nastupali  su svi učenici razredne nastave pod vodstvom učiteljica, zbor i orkestar predmetne nastave pod vodstvom učiteljice glazbene kulture Ksenije Zimet te učenici predmetne nastave sa scenskom igrom pod vodstvom učiteljice Željke Ribarić.

Na kraju se obratila i ravnateljica sa prigodnim riječima te su učenicima i mlađoj djeci podijeljeni slatkiši.

Božićna priredba u MŠ
Autor: Martina Pavičić Barberić, 16. 12. 2014.

Program su vodile učenice Katarina Kosar i Marcela Lozančić.