Školska razina „Čitanjem do zvijezda“
Autor: Martina Pavičić Barberić, 25. 11. 2014.

Školska razina Natjecanja u znanju i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“ održana je 21. studenoga. Sudjelovalo je petero učenika od kojih samo troje može ići na županijsku razinu natjecanja i činiti ekipu koja predstavlja našu školu. Tu ekipu čine Tena Maričić, Tea Kiš i Patricia Pelikan.

Svima čestitamo na uspješnom sudjelovanju na školskoj razini, a ekipi učenica želimo neka i dalje tako nastave te sreću na županijskoj razini.

Svi su od rujna do sada čitali tri knjige: Zagrebačka priča Blanke Dovjak-Matković, Pokajnik Ivane Mandić i Moja slavna prijateljica Ivane Guljašević te se pripremali na kviz po čemu su se svi već vinuli do zvijezda.

Školska razina „Čitanjem do zvijezda“
Autor: Martina Pavičić Barberić, 25. 11. 2014.