Književni susret sa Ivanom Guljašević na Dječjem odjelu Narodne knjižnice Petar Preradović Bjelovar
Autor: Martina Pavičić Barberić, 18. 11. 2014.

Učenici koji sudjeluju u projektu Čitanjem do zvijezda su sudjelovali na književnom susretu s Ivanom Guljašević na Dječjem odjelu Narodne knjižnice Petar Preradović Bjelovar sa knjižničarkom Martinom Pavičić Barberić.

Ivana Guljašević je autorica knjige Moja slavna prijateljica koju su pročitali za kviz.

Odlaskom na ovaj književni susret su nagrađeni za svoj dosadašnji trud, a i susret im je svakako pomogao za bolje razumijevanje knjige i natjecanje.

Svestrana umjetnica nas je zabavila, nasmijala i osvojila svojom osebujnošću, a i potakla na razmišljanje o mnogim životnim pitanjima.

Autor: Martina Pavičić Barberić, 18. 11. 2014.