Ostvareno 3. mjesto na gradskoj razini 2. natjecanja u čitanju naglas u Garešnici i plasman na županijsku razinu
Autor: Martina Pavičić Barberić, 21. 10. 2014.

Gradska razina 2. natjecanja u čitanju naglas održana je u Garešnici  20. listopada 2014.  Sudjelovale su naše dvije učenice Matea Čukman iz 5.r. i Katarina Kosar iz 8.r. pod mentorstvom učiteljice Gordane Ščrbačić. Matea Čukman se plasirala na županijsku razinu.

Matea Čukman iz 5. razreda je predstavila i preporučila za čitanje knjigu Drugi dnevnik Pauline P. Sanje Polak te pročitala zanimljiv ulomak iz te knjige naglas. Ostvarila je 3. mjesto u svojoj kategoriji od 3. do 5.r. i plasirala se na županijsku razinu koja će se održati u Bjelovaru.

Dok je Katarina Kosar iz 8.r. predstavila i preporučila za čitanje knjigu Imaš fejs? Jasminke Tihi-Stepanić  te pročitala zanimljiv ulomak iz te knjige naglas. Također je uspješno predstavila našu školu.

Čestitamo im na sudjelovanju i uspješnom predstavljanju naše škole.

Matea neka i dalje ovako nastavi i sretno joj na županijskoj razini.

Autor: Martina Pavičić Barberić, 21. 10. 2014.

Čestitamo im na sudjelovanju i uspješnom predstavljanju naše škole.

Matea neka i dalje ovako nastavi i sretno joj na županijskoj razini.